Головна 2018-06-07T09:16:12+00:00

ЧАРIВНА АТМОСФЕРА

Il Decameron Clubhouse Odessa висловлює яскраву і сучасну індивідуальність, завдяки виразній архітектурі і формам

КЛУБНИЙ ДІМ

ВТІЛЕННЯ ІТАЛІЙСЬКОГО СТИЛЮ

Простір з італійським стилем, цінностями і особливим шармом, створений, щоб стати для гостей другою домівкою. Тут гармонійно поєднується гостинність, робота, зустрічі та відпочинок в особливій обстановці. Ми цінуємо формат традиційних членських клубів і підкреслюємо його відкритістю, спілкуванням і взаємодією.

ПРОСТІР

СТАНДАРТ ДОСКОНАЛОСТІ

Висока якість і рівень послуг супроводжує Ваш кожен момент в Il Decameron Clubhouse Odessa, який є частиною платформи Copernico Where Things Happen, з більш ніж 5000 учасників з усього світу. Місія Copernico — створення першокласних просторів по всій Європі для підтримки міжнародного бізнесу учасників платформи.

АПАРТАМЕНТИ

ВИТОНЧЕНА ДОСКОНАЛІСТЬ В КОЖНІЙ ДЕТАЛІ

Ретельно продумані інтер’єри, використання якісних матеріалів і особлива увага до деталей дозволили зробити кожен номер унікальним. Місце, де гість може насолодитися сучасним рівнем комфорту.

ПОСЛУГИ

АКЦЕНТИ

Il Decameron Clubhouse Odessa виходить за рамки звичайних вимірювань фізичного простору, надаючи більше можливостей для спілкування підприємців, бізнесменів, професіоналів своєї справи і видатних особистостей.

ДИЗАЙН

ЕЛЕГАНТНИЙ МІНІМАЛІЗМ

Сучасний і особливий зовнішній вигляд Il Decameron Clubhouse Odessa — це ідеальний баланс між елегантністю і комфортом, завдяки мінімалістичному, суворому і простому дизайну.

ВНУТРІШНІЙ ДВІР

ВІДПОЧИНОК В СУЧАСНОМУ ПРОСТОРІ

Фасад клубного дому виходить на пожвавлену частину вулиці, в той час як інші 3 частини будівлі утворюють ідеальний внутрішній двір, що дозволяє розслабитися та абстрагуватися від зовнішньої суєти.

АРХІТЕКТУРА

ВІДЛУННЯ ІТАЛІЇ

З боку вулиці будівля має витончену структуру та оброблено темним каменем. Центральна біла стіна прикрашена парними рядами металевих рам, що з’єднують вікна першого і другого поверху. Наступні два поверхи утворюють мансарду, а алькови візуально роблять фасад світліше.

КОНТРАСТ

УОСОБЛЕННЯ СУЧАСНОГО ШАРМУ

Всередині будівлі панорамні вікна чергуються великими лоджіями з дерев’яними бріссолямі. Контрастні кольори (чорний і білий), металеві конструкції і натуральні матеріали формують гармонійний сучасний дизайн всього комплексу.

ОДЕСА

ЧАРІВНІСТЬ НАВКОЛО НАС

Il Decameron Clubhouse Odessa знаходиться в центрі головних визначних пам’яток міста: всесвітньо відомий Театр опери та балету; величний Успенський собор; палац Воронцова; Пасаж, декорований скульптурами в стилі бароко; пам’ятники Катерини Великої, Олександра II, Дюка де Рішельє і Пушкіна

QUALITY ENVIRONMENT

IlDecameron Clubhouse Odessa embraces sustainability and promotes wellness in partnership with Airlite. The Airlite technology on the Clubhouse’s walls removes pollutants and bacteria to guarantee optimum air quality and a healthy environment. 1 sqm of Airlite reduces air pollution as effectively as an area of 1 sqm of forest. Working from the Clubhouse is like working from a small 350 sqm forest, removing the pollution created by 12,242 cars every year and contributing to a better workplace and world.

ЕЛЕГАНТНІСТЬ В ЦЕНТРІ ОДЕСИ

VIDEO

Close

Arrival Date

Departure Date

Adults

Children

Book Now