+38 048 239 00 99
Головна 2019-05-17T10:00:25+00:00

ЧАРIВНА АТМОСФЕРА

Il Decameron висловлює яскраву і сучасну індивідуальність, завдяки виразній архітектурі і формам

LUXURY DESIGN HOTEL

ВТІЛЕННЯ ІТАЛІЙСЬКОГО СТИЛЮ

Готель з італійським стилем, цінностями і особливим шармом, створений, щоб стати для гостей другою домівкою. Тут гармонійно поєднується гостинність, робота, зустрічі та відпочинок в особливій обстановці. Ми завжди пам’ятаємо, що надавати гостинність — означає нести відповідальність за благополуччя гостя протягом всього часу, поки він знаходиться під нашим дахом.

НОМЕРА

ВИТОНЧЕНА ДОСКОНАЛІСТЬ В КОЖНІЙ ДЕТАЛІ

Висока якість і рівень послуг супроводжує Ваш кожен момент в Il Decameron Clubhouse Odessa, який є частиною платформи Copernico Where Things Happen, з більш ніж 5000 учасників з усього світу. Місія Copernico — створення першокласних просторів по всій Європі для підтримки міжнародного бізнесу учасників платформи.

ПОДІЇ

IL DECAMERON WHERE THINGS HAPPEN

Італійці спеціально створювали Il Decameron для того, щоб Ви могли успішно організувати будь-який захід. Завдяки професійній команді, високій якості сервісу, наявності сучасних конференц-залів і італійського ресторану з літньою террасою, Ваші гості залишаться під приємним враженням.

ПОСЛУГИ

АКЦЕНТИ

Il Decameron Clubhouse Odessa виходить за рамки звичайних вимірювань фізичного простору, надаючи більше можливостей для спілкування підприємців, бізнесменів, професіоналів своєї справи і видатних особистостей.

ДИЗАЙН

ЕЛЕГАНТНИЙ МІНІМАЛІЗМ

Сучасний і особливий зовнішній вигляд Il Decameron — це ідеальний баланс між елегантністю і комфортом, завдяки мінімалістичному, суворому і простому дизайну.

ВНУТРІШНІЙ ДВІР

ВІДПОЧИНОК В СУЧАСНОМУ ПРОСТОРІ

Фасад клубного дому виходить на пожвавлену частину вулиці, в той час як інші 3 частини будівлі утворюють ідеальний внутрішній двір, що дозволяє розслабитися та абстрагуватися від зовнішньої суєти.

АРХІТЕКТУРА

ВІДЛУННЯ ІТАЛІЇ

З боку вулиці будівля має витончену структуру та оброблено темним каменем. Центральна біла стіна прикрашена парними рядами металевих рам, що з’єднують вікна першого і другого поверху. Наступні два поверхи утворюють мансарду, а алькови візуально роблять фасад світліше.

КОНТРАСТ

УОСОБЛЕННЯ СУЧАСНОГО ШАРМУ

Всередині будівлі панорамні вікна чергуються великими лоджіями з дерев’яними бріссолямі. Контрастні кольори (чорний і білий), металеві конструкції і натуральні матеріали формують гармонійний сучасний дизайн всього комплексу.

ОДЕСА

ЧАРІВНІСТЬ НАВКОЛО НАС

Il Decameron знаходиться в центрі головних визначних пам’яток міста: всесвітньо відомий Театр опери та балету; величний Успенський собор; палац Воронцова; Пасаж, декорований скульптурами в стилі бароко; пам’ятники Катерини Великої, Олександра II, Дюка де Рішельє і Пушкіна

QUALITY ENVIRONMENT

Il Decameron Odessa виступає за чисту атмосферу в партнерстві з Airlite. Технологія Airlite видаляє забруднюючі речовини і бактерії, гарантує оптимальну якість повітря і здорове навколишнє середовище. Airlite знижує забруднення повітря так само ефективно, як природний ліс. Робота в клубному домі – це робота в невеликому лісі, площею 350 кв. м, що усуває забруднення, що створюється 12242 автомобілями щороку. Ми дбаємо про стан усього світу в цілому і вашого робочого місця зокрема.

ЕЛЕГАНТНІСТЬ В ЦЕНТРІ ОДЕСИ

VIDEO

3D-ТУР IL DECAMERON

Close

Arrival Date

Departure Date

Adults

Children

Book Now