Gallery new 2018-09-12T18:06:37+00:00

ЧАРIВНА АТМОСФЕРА

Il DECAMERON CLUBHOUSE ODESSA ВИСЛОВЛЮЄ ЯСКРАВУ І СУЧАСНУ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ, ЗАВДЯКИ ВИРАЗНІЙ АРХІТЕКТУРІ І ФОРМАМ

ІНТЕР’ЄР

Ці фото допоможуть Вам краще відчути особливості концепції цілісного простору Il Decameron Clubhouse Odessa. Кожна деталь інтер’єру створена, щоб приваблювати відвідувачів, гармонійно поєднуючи в собі можливості для ділової зустрічі, відпочинку в колі однодумців, комфортного вечора з друзями. Внутрішня свобода інтер’єру Decameron — ніби свіжий погляд на звичні речі, де елегантність класичного італійського стилю легко поєднується з новаторськими рішеннями.

НОМЕРИ

Кожен номер Il Decameron Clubhouse Odessa — це в першу чергу європейський стандарт комфорту. Екологічність матеріалів, раціональність форм, грамотно підібране освітлення роблять всі номери особливим місцем, де на гостей чекає виключно сучасний рівень обслуговування.

ПОДІЇ

Інтелектуальний комунікативний простір Il Decameron Clubhouse Odessa — вікно в інформаційний світ Одеси. Тут проводяться творчі та ділові зустрічі, конференції та презентації, семінари та форуми. Філософія Decameron — філософія продуктивного спілкування у невимушеній обстановці.

ВІДЕО

Перейміться ідеєю Il Decameron Clubhouse Odessa, де елітарність не вилучає простоту, а
вишуканість не заперечує мінімалізм, де є все необхідне, але немає нічого зайвого, де ведеться
діалог між сучасним міським середовищем і епохою італійського Відродження.

3D-ТУР IL DECAMERON

Close

Arrival Date

Departure Date

Adults

Children

Book Now