Діяльність 2018-09-12T15:28:49+00:00

ВИБЕРІТЬ ІДЕАЛЬНЕ РІШЕННЯ!

КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ BOCCACCIO

ВИБІР ПРАВИЛЬНОГО ПРОСТОРУ — БЕЗУМОВНА ЧАСТИНА СТРАТЕГІЇ УСПІШНОГО БІЗНЕСУ

Ми зробили все, щоб вам було легко і зручно проводити конференції або ділові зустрічі в клубному будинку IL Decameron Clubhouse Odessa. Елегантний і прекрасно обладнаний зал Boccaccio відкритий для проведення заходів будь-якого масштабу.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПЕРЕГОВОРНІ ЗАЛИ

ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ — НЕВІД’ЄМНА ЧАСТИНА БУДЬ-ЯКОЇ СПРАВИ

Переговорна кімната в центрі Одеси — це престижно і зручно, а також підвищить статус вашої компанії в очах клієнтів і партнерів. В Il Decameron Clubhouse Odessa передбачені окремі приміщення для міні-конференцій, семінарів, ділових і корпоративних зустрічей.

БІБЛІОТЕКА

КОВОРКІНГОВИЙ ПРОСТІР

Зал Бібліотеки — це частина «екосистеми» клубного будинку Il Decameron Clubhouse Odessa. Функціональне просторе приміщення для комфортної роботи, проведення лекцій, семінарів, майстер-класів, тренінгів.

РЕСТОРАН

ЯРКИЙ АКЦЕНТ ВАШОГО ЗАХОДУ

Ресторан в Il Decameron Clubhouse Odessa це не тільки авторські страви, ідеальна винна карта і кращий сервіс. Це спеціальне місце, яке однаково добре підходить для спокійного обіду з партнерами, конфіденційних ділових переговорів, урочистостей будь-якого рівня і душевного спілкування зі старими друзями.

З усіх питань телефонуйте +38093 922 48 70  пишіть info@ildecameron.com.ua

3D-ТУР IL DECAMERON

Close

Arrival Date

Departure Date

Adults

Children

Book Now