+38 048 239 00 99
Ресторан 2019-05-13T21:17:48+00:00

ELISSA.COM.UA

РЕСТОРАН

КРАЩИЙ ІТАЛІЙСЬКИЙ РЕСТОРАН ОДЕСИ

Наш простір створено не тільки для бізнесу, але і для задоволення, частиною якого є наш ексклюзивний ресторан високої кухні, розташований на першому поверсі. Гуру італійської кухні Стефано Антоніолі дивуватиме вас останніми світовими кулінарними трендами і поєднанням різноманітних смаків. Високий рівень сервісу, першокласне меню, правильна атмосфера і винятковий інтер’єр гарантують Вам відмінні враження.

INSOMNIA BAR

IF YOU’RE LOOKING FOR SOMETHING IMPRESSIVE

Бар — це місце, що складається з багатьох аспектів …
Однак, в першу чергу, це місце з атмосферою, що сприяє знайомствам, зустрічам, спілкуванню та відпочинку в супроводі вишуканих напоїв,
від відомої італійської класики до коктейльної модернізму, які, сподіваюся, припадуть до смаку навіть найдосвідченішим гурманам.

ВИНО

IN VINO VERITAS

Італію неможливо уявити без вина. В колекції нашого винного залу представлені вина із різних регіонів Італіі та з різних країн світу. Кожен регіон славиться виробництвом свого вина, яке відрізняється різноманітністю, терруарностью і унікальним виноробним підходом

БIЗНЕС ЛАНЧ

КОЖЕН ДЕНЬ С 12:00 ДО 16:00

Свобода — це завжди можливість вибору.
Але чи часто нам його пропонують?
Тому краще, що Elissa Bar & Restaurant може зробити для улюблених гостей — це вільний вибір двох будь-яких страв з 15 варіантів бізнес-ланчів!

З усіх питань телефонуйте +380 50 539 00 77

3D-ТУР IL DECAMERON

Close

Arrival Date

Departure Date

Adults

Children

Book Now