Послуги 2018-09-12T15:24:32+00:00

ПОВНИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО ВАМ І ВАШИМ ГОСТЯМ ДЛЯ КОМФОРТНОГО ПЕРЕБУВАННЯ В IL DECAMERON CLUBHOUSE ODESSA.

my.CONCIERGE

ВАШЕ ПОБАЖАННЯ — НАШ ПРІОРИТЕТ

Чи ви плануєте орендувати автомобіль, відвідати захід, зайнятися спортом, повечеряти в ресторані або вийти в театр? Довірте всі організаційні питання нам, вам залишиться тільки насолоджуватися результатом.

my.ITALIAN RESTAURANT

КОЖНА ДЕТАЛЬ ДОПОВНЮЄ ВРАЖЕННЯ

Наш простір створено не тільки для бізнесу, але і для задоволення, частиною якого є наш ексклюзивний ресторан високої кухні, розташований на першому поверсі. Високий рівень сервісу, першокласне меню, правильна атмосфера і винятковий інтер’єр гарантують Вам відмінні враження.

ДЕТАЛЬНІШЕ

my.BUSINESS

ЛАУНЖ І ПЕРЕГОВОРНІ КІМНАТИ

Il Decameron Clubhouse Odessa — це гармонійний баланс роботи, зустрічей і відпочинку в особливій обстановці. Поєднання багатогранних просторів — переговорні кімнати, конференц-зали, лаунж-зони, — в першу чергу, продумані так, щоб гарантувати вам конфіденційність та комфорт.

my.CLUB AREA

РОБОТА, ЗУСТРІЧІ ТА ВІДПОЧИНОК В ЕКСКЛЮЗИВНОГО АТМОСФЕРІ

Відрядження, зустрічі, обговорення спільних проектів, неформальне спілкування за сніданком, обідом або вечірнім коктейлем, новий тривалий бізнес-проект в Одесі — Il Decameron Clubhouse Odessa поєднує в с собі ідеальне рішення всіх задач: сучасний, гнучке, елегантне, обсяг пам’яті, доступний, що визначає стиль і функціональність в кожному моменті.

3D-ТУР IL DECAMERON

Close

Arrival Date

Departure Date

Adults

Children

Book Now