Номери 2019-05-21T06:35:01+00:00

Perfect locations for corporate and private events in Odessa

НОМЕРИ

COMFORT ROOM

25 mq.

SUPERIOR

35 mq.

JUNIOR SUITE WITH KITCHEN

52 mq.

JUNIOR SUITE WITH TERRACE

55 mq.

JUNIOR SUITE ROMANTIC

46 mq.

JUNIOR SUITE WITH KITCHEN AND TERRACE

54 mq.

TWO BEDROOM SUITE WITH TERRACE

65 mq.

PRESTIGE SUITE

65 mq.

PREMIUM SUITE

83 mq.

PENTHOUSE

126 mq.

НОМЕРИ З МАКСИМАЛЬНИМ КОМФОРТОМ

Ретельно продумані інтер’єри, використання якісних сучасних матеріалів і особлива увага до деталей дозволили зробити кожен з численних номерів самобутнім, максимально комфортним і зручним.

ІНТЕР’ЄР

ДИЗАЙН І СВІТЛО

Особлива атмосфера, продумана система освітлення і ексклюзивні високоякісні матеріали створюють обстановку, відповідну будь-яким побажанням гостей. Загальний елемент — природне світло, великі вікна і чіткий силует дизайнерських меблів.

ТУРБОТА ПРО ГОСТЕЙ

В Il Decameron все ретельно сплановано з урахуванням ментального і фізичного благополуччя наших гостей. Гідротерапія, хромотерапія, аромотерапія і натуральні матеріали допомагають нашим гостям розслабитися і відновитися після ефективної роботи.

АБСТРАГУЙТЕСЬ

ВАШ ПРИВАТНИЙ СПА

Якісне обладнання та сучасні технології для ванних кімнат в поєднанні з натуральними матеріалами, такими як дерево та камінь, визначають зв’язок між тілом і водою, дозволяють відволіктися від усього повсякденного і перезавантажитися.

ЗРОБЛЕНО У МІЛАНІ — СИНОНИМ ЧУДОВОЇ ЯКОСТІ, РОЗКОШІ І ЕЛЕГАНТНОСТІ

Італійський дизайн є фундаментальною частиною іміджу. Il Decameron Odessa розвивається разом зі своїми гостями. Кожен номер був задуманий, спроектований і створений найкращими дизайнерськими студіями, здатними поєднувати стиль, інновації та якість з італійською красою, творчістю і самобутністю.

3D-ТУР IL DECAMERON

Close

Arrival Date

Departure Date

Adults

Children

Book Now