Номери 2018-11-27T12:41:24+00:00

РЕЗИДЕНЦІЯ ВАШОЇ ПОДОРОЖІ

Від невеликого номера до пентхауса — у нас є все, що вам потрібно

НОМЕРИ

COMFORT ROOM

30 mq.

JUNIOR SUITE WITH KITCHEN

40 mq.

JUNIOR SUITE WITH TERRACE

40 mq.

JUNIOR SUITE WITH KITCHEN AND TERRACE

50 mq.

PRESTIGE SUITE

60 mq.

PREMIUM SUITE

70 mq.

PENTHOUSE

126 mq.

НОМЕРИ З МАКСИМАЛЬНИМ КОМФОРТОМ

Ретельно продумані інтер’єри, використання якісних сучасних матеріалів і особлива увага до деталей дозволили зробити кожен з численних номерів самобутнім, максимально комфортним і зручним.

ІНТЕР’ЄР

ДИЗАЙН І СВІТЛО

Особлива атмосфера, продумана система освітлення і ексклюзивні високоякісні матеріали створюють обстановку, відповідну будь-яким побажанням гостей. Загальний елемент — природне світло, великі вікна і чіткий силует дизайнерських меблів.

ТУРБОТА ПРО ГОСТЕЙ

В Il Decameron Clubhouse Odessa все ретельно сплановано з урахуванням ментального і фізичного благополуччя наших гостей. Гідротерапія, хромотерапія, аромотерапія і натуральні матеріали допомагають нашим гостям розслабитися і відновитися після ефективної роботи.

АБСТРАГУЙТЕСЬ

ВАШ ПРИВАТНИЙ СПА

Якісне обладнання та сучасні технології для ванних кімнат в поєднанні з натуральними матеріалами, такими як дерево та камінь, визначають зв’язок між тілом і водою, дозволяють відволіктися від усього повсякденного і перезавантажитися.

ЗРОБЛЕНО У МІЛАНІ — СИНОНИМ ЧУДОВОЇ ЯКОСТІ, РОЗКОШІ І ЕЛЕГАНТНОСТІ

Італійський дизайн є фундаментальною частиною іміджу. Il Decameron Clubhouse Odessa розвивається разом зі своїми гостями. Кожен номер був задуманий, спроектований і створений найкращими дизайнерськими студіями, здатними поєднувати стиль, інновації та якість з італійською красою, творчістю і самобутністю.

3D-ТУР IL DECAMERON

Close

Arrival Date

Departure Date

Adults

Children

Book Now