Конференц сервіс
Конференц-зала BOCCACCIO
Вибір правильного простору — обов'язкова умова вдалого бізнес заходу

Ми зробили все, щоб вам було легко та зручно проводити конференції чи ділові зустрічі у Il Decameron luxury Design Hotel. Елегантна та чудово обладнана зала Boccaccio відкрита для проведення заходів будь-якого масштабу.
Розсадка:
  • театр — до 100 осіб
  • п-подібна форма — до 80 осіб
  • банкет — до 100 осіб
Приміщення обладнане повним комплексом аудіовізуальних технічних засобів. Особливу чарівність залі Boccaccio додають картини відомих художників — експозиція змінюється раз на місяць.
Конференц-зала БІБЛІОТЕКА

Ідеальний простір для нетворкінгу

Зала Бібліотека є невід'ємною частиною екосистеми готелю. Функціональне, просторе та стильне приміщення зробить робочий час комфортним та приємним. У Бібліотеці можна читати лекції, проводити семінари, майстер-класи, тренінги тощо. Передбачає три види розміщення:
Розсадка:
  • театр – до 60 осіб
  • фуршет – до 100 осіб
  • «круглий стіл» – до 30 осіб.
Ця конференц-зала у готелі є менш місткою, але має свій особливий шарм і стиль. Поза всякими сумнівами, вона сподобається кожному.
Внутрішний італійський двір-патіо
Відмінний варіант для проведення літніх заходів

Літній двір-патіо Il Decameron — це зелена оаза у центрі міста, яка однаково добре підходить для урочистостей будь-якого рівня та святкування особливих подій у колі партнерів та друзів!
Ми із задоволенням розробимо індивідуальну пропозицю під ваші унікальні вимоги — просто надішліть ваш запит і команда Il Decameron luxury Design Hotel подбає про всі деталі.
З будь-яких питань дзвоніть нам за номерами:
+ 38 050 490 98 98
+ 38 048 752 88 22
Або пишіть на info@ildecameron.com.ua