у Il Decameron luxury Design Hotel

Час релаксу
У нашому SPA справді вміють зачаровувати час. Рекреаційні процедури, які пропонують наші досвідчені фахівці, дозволяють усунути естетичні недоліки шкіри та фігури, знімають стрес, зміцнюють імунітет, судини, покращують тонус, стан м’язів та суглобів.
Массаж
  • Моделюючий масаж 60 хвилин 2200 UAH
  • Лімфодренажний масаж 60 хвилин 2200 UAH
  • Антицелюлітний масаж 60 хвилин 2200 UAH
  • Класичний розслаблюючий SPA-масаж 60 хвилин 2200 UAH
  • Спортивний динамічний SPA-масаж 60 хвилин 2500 UAH
Масаж окремих частин тіла
  • Шийно-комірцева зона 20 хвилин 800 UAH
  • Масаж спини 30 хвилин 1000 UAH
  • Масаж стоп 20 хвилин 1200 UAH
Сауна
Суха сауна, відома також як фінська сауна, відрізняється від звичайної відсутністю пару та нижчим рівнем вологості. Температура в сухій сауні зазвичай вища, ніж в традиційній сауні, але переноситься вона легше.
Фінська сауна сприяє видаленню токсинів, розслабленню м'язів і покращенню загального самопочуття. Вона також зменшує стрес та поліпшує якість сну. Суха сауна важлива для здоров'я шкіри, оскільки не тільки очищує пори, але й підвищує еластичність.
Турецький хамам
Турецький хамам — це традиційний вид водно-терапевтичних процедур, який має численні корисні властивості для організму. Перш за все, він сприяє розслабленню м'язів та знижує рівень стресу, допомагаючи знайти гармонію між тілом і душею.

Парова кімната хамаму сприяє відкриттю пор шкіри і очищенню від токсинів, що покращує стан шкіри і волосся. Крім того, хамам допомагає поліпшити кровообіг, заспокоює дихальну систему та може бути корисним для легенів.
Цей традиційний турецький ритуал також сприяє покращенню сну, релаксації та загальному відчуттю добробуту. Таким чином, візит до хамаму є чудовим способом розслабитися, позбутися стресу та покращити своє здоров'я і самопочуття.

Вже після одного відвідування ви отримуєте незабутні враження, легкість у всьому тілі, підвищення життєвого тонусу і настрою, приплив енергії і сил.
Джакузі
Джакузі — це розкішний відпочинок, який допомагає розслабити м'язи, зняти напругу та стрес, покращуючи загальний стан організму.
Масажні струмені джакузі поліпшують кровообіг, що сприяє зняттю болей у м'язах та суглобах. Вони також покращують сон і допомагають відновити втомлені м'язи після фізичних навантажень.
Крім того, джакузі є відмінним засобом для релаксації та розвантаження розуму. Вона сприяє відчуттю спокою та гармонії, допомагаючи забути про щоденні проблеми і насолодитися моментом.
Бронюй свій час релаксу!
Попередній запис за телефоном:
+380 63 832 30 83